Difference between revisions of "Rizon Users"
Jump to navigation
Jump to search
Shadertest (talk | contribs) (added self) |
m |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| [[User:Shadertest|shadertest]] | | [[User:Shadertest|shadertest]] | ||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=/g/tv #/g/tv] | | [http://qchat.rizon.net/?channels=/g/tv #/g/tv] | ||
|- | |||
| [[User:Fin|fin_]] | |||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=kpop #kpop] | |||
|} | |} |