Difference between revisions of "Rizon Users"
Jump to navigation
Jump to search
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Qb|qb]] | | [[User:Qb|qb]] | ||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=/g/tv #/g/tv] | |||
|- | |||
| [[User:Ed|ed]] | |||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=/g/tv #/g/tv] | | [http://qchat.rizon.net/?channels=/g/tv #/g/tv] | ||
|- | |- |