Difference between revisions of "Rizon Users"
Jump to navigation
Jump to search
Line 13: | Line 13: | ||
| [[Jan]] | | [[Jan]] | ||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=chat #chat] | | [http://qchat.rizon.net/?channels=chat #chat] | ||
|- | |||
| [[BaKamann]] | |||
| [http://qchat.rizon.net/?channels=chat #dontjoinitsatrap] | |||
|- | |- | ||
| [[Rei Sama|Rei-Sama]] | | [[Rei Sama|Rei-Sama]] |